Pretvárame priemerné projekty na prosperujúce značky.

Žiaden online projekt nepôsobí v izolovanom prostredí. Reaguje na aktuálne prostredie a potreby ľudí. Pochopenie tohto princípu je jednoduché. Pretavenie do reality je skutočná výzva.Vyžaduje tie správne nápady. A najmä tých správnych ľudí.

Tie najlepšie značky poskytujú diferencovaný príbeh a jedinečnú skúsenosť.

Dostaňte sa na vrchol digitálneho sveta vďaka presvedčivému webu, zapamätateľnému obsahu, fungujúcej reklame, svojskej grafike a bezchybnému technickému stavu. Vytvoríme návrh úprav vášho projektu, vďaka ktorým vzniknú predpoklady pre jeho úspešný rozvoj. Pomôžeme zlepšiť vašu pozíciu vo vyhľadávačoch, rozvinieme a upravíme váš obsah a spríjemníme návštevu vašich zákazníkov.

Stratégiu na papieri premeníme na realitu.
Dizajn
Logo typ a firemná identita, Web dizajn a UI, Dizajn manuál,
Propagačné materiály, Print (tlač) a Packaging (obalový dizajn)
Obsah
Copywriting, Copyediting, Správa sociálnych sietí, Fotografie, Videá
Digital
UX, Web programovanie, SEO
Marketing
Reklamné kampane (textové a displejové), E-mail marketing
Brand Strategy
Stratégia vašej značky
Brand Audit
Audit značky je podrobná analýza, ktorá ukazuje, ako sa vašej značke
v súčasnosti darí v porovnaní s jej stanovenými cieľmi.

Dizajn

Vyriešte problém identity vášho podnikania. Doprajte ľuďom ucelený a jasný obraz o vašej značke. Zapamätateľný názov, funkčné a hravé logo a odpovedajúci dizajn manuál je začiatok tvorby firemnej identity. Pomôžeme vám ukázať sa v tom pravom svetle.

Obsah

Skombinujte víziu s hmatateľným obsahom. Najlepšie weby prekračujú funkčnosť a efektívnosť. Ak chcete skutočne zaujať, musíte ponúknuť presvedčivý príbeh v textovej aj obrazovej podobe. Napíšeme pre vás texty, ktoré predávajú a využívajú silu slova.

Digital

Doprajte ľuďom zážitok. Pomôžte im vás nájsť a zabezpečte, aby ich skúsenosť s vaším webom nesklamala. Náš prístup orientovaný na používateľa začína s pochopením správania a potrieb vašich zákazníkov. Tieto zistenia spojíme so znalosťami o vašej spoločnosti a navrhneme úpravy, ktoré vyjdú vašim klientom vstriec.

Marketing

Zistite, že marketing naozaj funguje. Pripomínajte sa ľuďom v úzko cielených a relevantných kampaniach. Každý reklamný text a kreatívnu prispôsobujeme na cieľové osoby. Pred spustením akejkoľvek kampane nastavíme metriky, aby bolo možné jasne dokázať návratnosť investícií a úspešnosť kampane.